Przestronne Dwupokojowe w świetnej lokalizacji

Mieszkanie na wynajem
2 700,00 PLN , Pow. 72 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
72 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Toruń Bydgoskie Przedmieście , Bydgoska
Rok budowy:
1900
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
KK506843
Cena za m2:
37,50 PLN
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Ul Bydgoska.

Informacje podstawowe:
* mieszkanie dostępne od zaraz
* zadbana kamienica, drugie piętro
* mieszkanie wyposażone
* kuchnia po remoncie 
* preferowany najem długoterminowy, osoby pracujące oraz studenci
* świetna lokalizacja! Park Bydgoski, UMK, komunikacja miejska w zasięgu ręki

Na mieszkanie składają się:
* przestronny salon z jadalnią
* sypialnia
* oddzielna kuchnia z oknem (przejście do łazienki)
* przedpokój

Informacje dodatkowe:
Wokół budynku wiele dostępnych i bezpłatnych miejsc parkingowych.

Opłaty:
Wynajem - 2700 zł/miesiąc
Czynsz administracyjny do wspólnoty ok 460 zł/mc
Prąd oraz gaz płatne według zużycia (ogrzewanie gazowe)
Internet: umowa na najemcę
Kaucja zwrotna- 2700 zł
Jednorazowa opłata dla biura nieruchomości wysokości czynszu wynajmu.

Lokalizacja
Toruń, Bydgoskie Przedmieście, Ul. Bydgoska. W‌ ‌pobliżu‌ ‌znajdują‌ ‌się‌ ‌wszystkie‌ ‌niezbędne‌ ‌punkty‌ ‌handlowo-‌ ‌usługowe. Nieruchomość‌ ‌jest‌ ‌świetnie‌ ‌skomunikowana‌ ‌z‌ ‌resztą‌ ‌miasta.

Oferta tylko w naszym biurze.

‌Serdecznie polecam i zapraszam do kontaktu
Ksenia Kozłowska Nieruchomości (KFK)
Kontakt: 605 240 092

Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na naszej stronie: kfk-nieruchomosci pl
Nieprawidłowy adres E-mail