Dwupokojowe Po Remoncie Blisko Centrum

Mieszkanie na sprzedaż
360 000,00 PLN , Pow. 33 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Toruń
Piętro:
3 na 10
Numer oferty:
KK717301
Cena za m2:
10 909,09 PLN
Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania w Toruniu - Osiedle Mokre - blisko Starego Miasta.

Mieszkanie świeżo po remoncie. Słoneczne i praktyczne, które będzie idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Świetnie sprawdzi się jako mieszkanie inwestycyjne, najem krótko i długoterminowy.

INFORMACJE PODSTAWOWE:
* gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów
* dobra jakość wykończenia!
* 3 piętro (budynek z windą)

LOKALIZACJA:
Toruń, Os. Mokre. Atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu przystanek autobusowy, galeria, pasaż sklepy spożywcze, poczta, przychodnia, lodziarnio-kawiarnia, piekarnia, siłownia, wszystko czego potrzebujesz w zasięgu ręki. Pełna infrastruktura. Szybki dojazd do centrum.

Serdecznie‌ ‌polecam!‌ ‌Zadzwoń, zapytaj i umów się na spotkanie

Ksenia Kozłowska Nieruchomości (KFK)
Kontakt Kasia Sirojć 534/864/047
‌‌
Nieodpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
‌‌Uprzejmie‌ ‌informujemy,‌ ‌że‌ ‌usługa‌ ‌pośrednictwa‌ ‌jest‌ ‌usługą‌ ‌płatną‌ ‌w‌ ‌sytuacji‌ ‌zakupu‌ ‌nieruchomości.‌ ‌Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail