Niepowtarzalne mieszkanie w wyjątkowym miejscu

Mieszkanie na sprzedaż
680 000,00 PLN , Pow. 70 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Toruń
Rok budowy:
1905
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
KK994474
Cena za m2:
9 714,29 PLN
Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania w Toruniu na Osiedlu Młodych. Centrum miasta 

Kliknij VIDEO. Wejdź do środka i zobacz film.

Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy po renowacji. 

INFORMACJE PODSTAWOWE:
* ogrzewanie podłogowe (z wyłączeniem sypialni & łazienki)
* w pokojach oryginalna dębowa podłoga
* pierwsze piętro w pięknej secesyjnej kamienicy
* wysokie pomieszczenia
* wyposażenie: do uzgodnienia (większość w cenie) 
* mieszkanie gotowe do zamieszkania bez większych nakładów, 
* świetna oferta na pierwsze mieszkanie lub inwestycyjne
* bardzo dobrej jakości materiały wykończeniowe oraz sprzęt AGD
* mieszkanie dwustronne (ekspozycja wschód-zachód)
* jasne, funkcjonalne i przestronne pomieszczenia
* księga wieczysta bez obciążeń
* dostępność: od zaraz!

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
* Salon z aneksem kuchennym : serce domu, idealne do odpoczynku, meble wykonane na wymiar
* Komfortowe sypialnie: oba pokoje bardzo przestronne i ustawne 
* Łazienka: z oknem 
* Przedpokój: duża szafa z lustrem oraz przemyślanym miejscem na przechowywanie

DODATKOWE INFORMACJE:
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 7m2. Wokół budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Media z sieci miejskiej. Dodatkowo do użytku mieszkańców rowerownia/ wózkownia.

LOKALIZACJA
* Zabytkowa okolica: Jedna z najpiękniejszych części Torunia.
* Bliskość ścisłego centrum miasta i UMK
* Komunikacja: Świetne połączenie z centrum
* W zasięgu ręki pełna infrastruktura oraz wszystkie niezbędne punkty handlowo usługowe, szkoły, hala sportowa.