Działka 6000m2 Niczym Prywatny Park

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 359 000,00 PLN , Pow. 200 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Brzezinko
Rok budowy:
2006
Liczba pięter:
1
Numer oferty:
KK779928
Powierzchnia działki:
6 088 m2
Cena za m2:
6 795,00 PLN
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w malowniczym Brzezinku.

To idealne miejsce dla osób, które marzą o ucieczce od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z szybkiego dostępu do infrastruktury Torunia.

Działka o powierzchni ponad  6000 m² to już nie jest zwykły ogród - to prywatny park, który daje niesamowite możliwości aranżacyjne i poczucie absolutnej wolności. Na krótkim VIDEO zobaczysz więcej. 

Dom charakteryzuje się funkcjonalnym układem przestronnych pomieszczeń i solidnym standardem wykończenia.

Informacje podstawowe:
* ogromna działka ponad 6000m2 - w pełni ogrodzona z licznymi nasadzeniami i długim podjazdem 

Na dom składa się:
Parter (pow. 115m2) :
- przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym (wyjście na taras)
- dwie sypialnie
- duża łazienka z oknem
- przedpokój (dwie duże szafy w zabudowie) 

Lokalizacja:
Brzezinko, gm. Lubicz. Dojazd do Torunia zajmuje ok 20-25min, ok 10min do Grębocina, ok 10min do autostrady. Spokojna, cicha okolica, Brak bezpośredniego sąsiedztwa ruchliwych dróg. 

Dodatkowe informacje:
Dom wolnostojący: powierzchnia ok 200m2 (poddasze/skosy)
Konstrukcja: murowana, siatka, metalowe
Dach: skośny
Ogrodzenie działki: całkowite